ÚVOD

ČIPOVÝ KLÍČ

Imrvére za volantem a potřebuješ do myčky každou chvíli? Tak to je pro tebe jako stvořený čipový klíč s možností nabití kreditu. V boxu jen vložíš do slotu a po zvolení programu se ti po impulsech začne spotřebovávat kredit dokud klíč nevyjmeš. Nemusíš řešit ani hotovost, ani kartu. Prostě vložíš a myješ!

SEM S TÍM
čipový klíč samoobslužného mycího centra K-WASH

1VYDÁNÍ KLÍČE

Mincovník mezi boxy 2 a 3 ti klíč vydá raz-dva. Stačí na displeji vybrat možnost „koupit klíč“ a hotově či kartou uhradit vratnou zálohu 200 Kč.

Klíč v papírové krabičce ti vypadne do spodního okénka.

2NABITÍ KREDITU

Klíč už máš a teď na něj zbývá jen připsat zlaťáky. U mincovníku, který ti klíč vydal jej vložíš do slotu a na displeji vybereš možnost „dobítí klíč“. Pak už jen vybereš částku (násobky 100 Kč) a kartou či hotově zaplatíš.

Pokud dobiješ za 500 Kč a víc, tak ti automaticky připíšeme 10 % kreditu navíc!

3POUŽÍVÁNÍ KLÍČE

V mycím boxu vložíš klíč do slotu pod menším z displejů na ovládacím panelu. Na displeji se zobrazí zbývající kredit a výběrem programu se můžeš hned pustit do mytí. Kredit se spotřebovává po 10Kč impulsech. V průběhu můžeš program libovolně měnit nebo klíč vyjmout a tím jen doběhne poslední započatý impuls.

4VRÁCENÍ KLÍČE

Člověk míní, život mění a i s touto variantou počítáme. Záloha za klíč je vratná, ale vrácení je nutné provést u obsluhy, kterou zastihnete vždy ve všední den od 6:00–14:30. Případně zavolejte na tel. 728 707 809‬ a domluvíme se.